Naujausias straipsnis apie mane ČIA.

Labas!

Smagu, kad užsukai į mano mezginių namus. Esu Donata Šeduikienė, mezgu jau ne vienerius metus, o aistra mezgimui iš hobio užaugo ir iki šios parduotuvės.

Daugiausiai numezgu kombinezonų kūdikiams, pledukų ir kojinyčių naujagimiams. Esu dviejų kūdikių ir darželinuko mama, todėl puikiai suprantu, kaip svarbu, kad drabužėliai būtų praktiški, kokybiški, šilti ir itin lengvai ir greitai aprengiami.

Megztos kojinės – dar viena mano meilė! Jų parduotuvėje rasite įvairiausių: vilnonių mėgstantiems kai kojinės kutena, pusvilnonės – tiems, kam patinka švelnesnės, raštuotų ir vienspalvių.

Kurdama naujus drabužius, pirmiausia juos mezgu sau ar artimiesiems. Taip išbandau skirtingus siūlus, raštus, technikas ir tik tuomet pasiūlau nusipirkti. O kai nebesuspėju suktis, turiu ir kruopščiųjų pagalbininkų komandą.

Tvarios megztos kojinės

Megzdama sukaupiu vis daugiau siūlų likučių, todėl nusprendžiau burti bendruomenę, mezgančią tvarias kojines. Šio mano projekto tikslas megzti ne tik „normalias“ kojines, bet ir tvarias, kurių mezgimui būtų sunaudoti siūlų likučiai ar keli gramai iš būsimo mezginio, ardyti ar dovanoti siūlai. Taip seniems megztiniams ar siūlų likučiams, kuriems gresia būti išmestiems, suteikiame antrą šansą, o tuo pačiu ir mažiname šiukšlių.

Kodėl tam reikia bendruomenės? Nes tikiu, kad drauge galime padaryti daugiau. Čia įkvepiame ir motyvuojame vieni kitus, mokomės naujų techikų, dalinamės patirtimi, o ir susiskaičiuojame, kiek kg siūlų bus prikelti naujam gyvenimui.

Jei ir tu jauti aistrą mezgimui, kviečiu jungtis į šią bendruomenę bei pakviesti mezgančius draugus čia.

Su mumis linksma!

Imu ir mezgu

Noriu, kad mezgimo malonumą pajustų kuo daugiau žmonių, tad su bendraminte sukūrėme „Imu ir mezgu“ rankdarbių dėžutes. Jose vienoje vietoje yra viskas, ko reikia konkrečiam mezginiui nusimegzti: siūlai, pritaikyti virbalai, dirbtinės odos „Imu ir mezgu“ etiketė ir aprašymas kaip megzti su nuorodomis į video pamokas. Belieka išsirinkti, ką megsite.

Su „Imu ir mezgu“ megzti paprasta. Pabandyk!

Rankdarbių dėžutes galima įsigyti čia.

Mezgu mažam kovotojui

Esu bendruomenės „Mezgu mažam kovotojui“ narė. Ji vienija žmones, neatlygintinai mezgančius pirmuosius drabužėlius neišnešiotiems naujagimiams, nes tėvai dažniausiai nėra pasiruošę gerokai anksčiau sulaukti savo stebuklėlių. Bendruomenė mezga mini kojinytes, pirštinytes, kepurėles, liemenes, pledukus ir net pirmuosius žaisliukus. Jeigu ir tu nori prisidėti, gali:

  • megzti ir dovanoti;

  • dovanoti siūlus. Skambink ar rašyk tel. 867479091.

  • pervesti Eur, už kuriuos bus perkami siūlai:

Gavėjas - VšĮ “Mezgu mažam kovotojui”
Gavėjo kodas - 305553890
Gavėjo sąskaita - LT774010051005364565
Mokėjimo paskirtis - PARAMA

Padėkime sušilti mažiesiems kovotojams jau dabar!

Daugiau apie „Mezgu mažam kovotojui“

Facebook ir Instagram

Smalsu, kaip gimsta mezginiai, kur semiuosi idėjų, kaip vystosi „tvarių mezgtų kojinių“ bendruomenės veikla ar kuriamos naujos „Imu ir mezgu“ rankdarbių dėžutės? Sek šias paskyras socialiniuose tinkluose:

 

Žiniasklaidoje 

Reportažas LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“
Lietuvė mezgimo meile užkrečia ir aplinkinius: puikus būdas mesti sau iššūkį ir besimokant – atsipalaiduoti

Reportažas „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Reporteris“
Per karantiną pradėjo verslą

Projektas „Maži ir svarbūs“
Pokalbis radijo stoties „Radiocentras“ laidoje