Bendruomenė Tvarios megztos kojinės

DOWNLOAD FREE ANKLE PATTERN HERE

Naujausios mano megztos tvarios kojinės, kurioms sunaudojau siūlų likučius nuo pledukų. Jeigu nori išbandyti šį čiurnos raštą, jį nemokamai gali atsisiųsti ČIA.

Megzdama sukaupiu vis daugiau siūlų likučių, todėl nusprendžiau burti bendruomenę, mezgančią tvarias kojines. Šio mano projekto tikslas megzti ne tik „normalias“ kojines, bet ir tvarias, kurių mezgimui būtų sunaudoti siūlų likučiai ar keli gramai iš būsimo mezginio, ardyti ar dovanoti siūlai. Taip seniems megztiniams ar siūlų likučiams, kuriems gresia būti išmestiems, suteikiame antrą šansą, o tuo pačiu ir mažiname šiukšlių.
Kodėl tam reikia bendruomenės? Nes tikiu, kad drauge galime padaryti daugiau. Čia įkvepiame ir motyvuojame vieni kitus, mokomės naujų techikų, dalinamės patirtimi, o ir susiskaičiuojame, kiek kg siūlų bus prikelti naujam gyvenimui.

Visi kartu sumezgėme: per vasario mėnesį apie 27,4 kg, kovo - 14,2 kg, balandžio - 15,2 kg, gegužės - 15,8 kg, birželio - 6,5 kg, liepos - 8,1 kg, rugpjūčio - 10,7 kg, rugsėjo - 12,2 kg, spalio - 20,2 kg, lapkričio - 26,9 kg, gruodžio - 16,2 kg, sausio - 24,4 kg siūlų. Iš viso apie 197 kg siūlų, o tai yra apie 1970 porų kojinių!

Jei ir tu jauti aistrą mezgimui, kviečiu jungtis į šią bendruomenę bei pakviesti mezgančius draugus čia.
Su mumis linksma!

Įsigydami šias kojines, prisidedate prie tvaresnio gyvenimo būdo puoselėjimo. Kojines įsigyti galite čia.

Bendruomės megztos kojinės: