Levandos gali padėti apsaugoti vilnonius drabužius nuo kandžių

Baisu net pagalvoti, jei mano namuose įsisuktų kandis. Juk komodos ir stalčiai pilni vilnonių siūlų, o kiek dar spintoje primegztų grožybių. Kaskart namie išvydus drugelį ar kokį kitą neaiškų vabalėlį kone apmiršta širdis įtariai sekant sparnuotį ir bandant įsitikinti, ar kartais neatskrido nelauktas svečias – kandis.

Jei panašiai jaučiatės ir jūs ir tikrai nenorėtumėte, kad šis kenkėjas įsisuktų siūlų lobynuose, ar, dar blogiau, brangiausių visomis prasmėmis megztų drabužių lentynoje – pasirūpinkite levandų žiedais. Tai vienas natūraliausių ir efektyviausių būdų siekiant išvengti kenkėjų. Paslaptis paprasta, kandys nepakenčia levandų kvapo.

Dabar pats laikas pasisėti levandų. Persodintos į žemę, o net ir paliktos augti vazonuose jos dar šiemet sukraus derlių. Kai violetiniai žiedeliai subręs, priskinkite šakelių, dėkite į atvirus stiklinius indus ir pastatykite ten, kur laikote vilnonius drabužius. Galite žiedus dėti ir į drobinius maišelius, aromatas dar geriau pasklis. Džiugina ir malonus kvapas ir tai, kad namuose jokių nelauktų svečių. Galiausiai pumpurėliai natūraliai sudžius. Svarbu kas metus žiedus pakeisti vis naujais. O jeigu niekaip nerandate laiko pasisėti levandų, ūgtelėjusių sodinukų galėsite įsigyti iš „Do Style“ draugų – levandų ūkio „Stovi namelis“.

Lai mylimiausios megztos kojinės dyla nuo kasdienio dėvėjimo, o ne nuo kandžių!