Pirkimo taisyklės

PRIVATUMO POLITIKA

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios privatumo sąlygos (toliau – „Sąlygos“) reglamentuoja pagrindinius principus ir tvarką, kuria remdamasis Pardavėjas (toliau – „Mes“) tvarko dostyle.lt (toliau – el. parduotuvėje) Pirkėjų (toliau – „Jūsų“) užsakymo metu pateiktus asmens duomenis.

1.2. Jūsų asmeninių duomenų tvarkymą nustato šios sąlygos, LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą.

1.3. Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2. Užsakymo pateikimo taisyklės

2.1. Jūs užsakydami prekes turite pateikti išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą.

2.2. Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno fizinio asmens, kuris lankosi el. parduotuvėje, teisę į privatumą. Mes užsakymo metu renkame ir panaudojame fizinio asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) tam, kad:

 • apdorotume Jūsų prekių ar paslaugų užsakymus;

 • išspręstume problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

 • įvykdytume kitus sutartinius įsipareigojimus.

2.3. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1. pateikti asmeniniai duomenys teikiami trečiosioms šalims – siuntų tarnyboms, užsakymo įgyvendinimo tikslu. Duomenys gali būti perduoti teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

4. Informacijos ar pretenzijos perdavimas

4.1. Visi pranešimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, yra pateikiami info@dostyle.lt.

4.2. Atsakymą mes pateikiame tokia forma, kuria gavome pranešimą ar pretenziją.

5. Asmens duomenų tvarkymas

5.1. Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiate užsakymo pateikimo metu, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.

6. Slapukai

6.1. Mes naudojame analitinius slapukus. Šie slapukai leidžia suskaičiuoti svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po interneto svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

6.2. Naudojami slapukai:

 • Google Analytics slapukai naudojami informacijai apie lankytojų elgesį svetainėje, marketingo kampanijų efektyvumą bei lankytojų techninių įrenginių duomenims rinkti. Daugiau informacijos https://policies.google.com/technologies/cookies 

7. Taisyklių keitimas

7.1. Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas, apie tai pranešdami el. parduotuvėje.

7.2. Jei Jūs po šių sąlygų pasikeitimų naudojatės el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, mes tai vertinsime kaip Jūsų sutikimą su sąlygų pakeitimu.

8. Baigiamosios nuostatos

8.1. Šioms Privatumo sąlygoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

8.2. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

PREKIŲ SIUNTIMO IR GRĄŽINIMO TVARKA

Prekių siuntimas
 • Gavus užsakymą, jūsų užsakytos prekės paruošiamos ir išsiunčiamo per 2-3 darbo dienas. Jei prekių sandėlyje nėra ir daromas išankstinis užsakymas, prekės išsiunčiamos per tiek dienų, kiek nurodyta prie konkrečios prekės.

 • Prekės Lietuvoje siunčiamos naudojantis „Lietuvos pašto“ arba „LP Express“ paštomatų paslaugomis, priklausomai nuo to, kurį variantą pasirenkate užsakymo metu. Prekių pristatymo trukmė priklauso atitinkamai nuo „Lietuvos pašto“ arba „LP Express“ paštomatų politikos. Apie prekių atsiėmimą „Lietuvos pašte“ pašto darbuotojai jus informuos atnešdami pranešimą. Apie prekių atsiėmimą „LP Express“ paštomate „LP Express“ jus informuos sms žinute ir elektroniniu laišku. Tinkamam užsakymo vykdymui, „Lietuvos paštui“ bus perduodama jūsų asmeninė informacija: vardas, pavardė, adresas. Tinkamam užsakymo vykdymui, „LP Express“ bus perduodama jūsų asmeninė informacija: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

Prekių grąžinimas
 • Gavę prekes atidžiai apžiūrėkite ar nebuvo pažeista pakuotė ar padaryta žala prekei dėl netinkamo prekių gabenimo. Pastebėję šiuos trūkumus juos nufotografuokite ir atsiųskite mums nedelsdami.

 • Visais prekių gražinimo klausimais susisiekite su mumis el. paštu info@dostyle.lt .

 • Mūsų prekėms taikoma 14 (keturiolikos) dienų gražinimo garantija.

 • Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos, t. y. apžiūrėta tik tiek, kiek tai būtų galima padaryti fizinėje parduotuvėje.

 • Grąžinti prekes galite siųsdami „Lietuvos paštu“ arba „LP Express“ paštomatu tik gavę mūsų raštišką patvirtinimą.

 • Grąžinimo siuntimo išlaidas padengiate Jūs.

 • Prekė turi būti tinkamai supakuota, kad nebūtų pažeista siuntimo metu.

 • Jūs turite informuoti mus el. paštu info@dostyle.lt apie gražinamos prekės išsiuntimą nurodydami siuntos sekimo numerį.

 • Turime teisę negrąžinti pinigų už prekes, kurios buvo grąžintos su trūkumais, atsiradusiais dėl Jūsų kaltės (pvz. Jūs išsiuntėte netinkamai supakuotą prekę, buvo nurodytas netinkamas adresas).

 • Prekės, gaminamos pagal individualų užsakymą, nėra grąžinamos.